+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet garsoniere plus garazh, ne zonen e Golemit

7G5C+PR3, Rruga Kristal, Golem, Albania

Details

Shitet garsoniere plus garazh, ne zonen e Golemit
Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenjeje se bashku me kendin e kuzhines, nje ballkon dhe nje tualet. Ka nje mobilim teper modest.
Prona ndodhet ne lokacion te lakmueshem, rreth 250 metra larg detit dhe prane ka facilitete te shumta si supermarkete, restorante si dhe akses ne rruget kryesore dhe ndodhet midis “Viena” dhe “Miami”.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ne cmim perfshihet dhe nje garazh .
Siperfaqja 40 m2
Cmimi 47.000 euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

  • ID: 22553
  • Published: August 16, 2023
  • Last Update: August 18, 2023
  • Views: 433
WhatsApp chat
0674074444