+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

OFROHET APAPRTAMENT( 2+1), PER QIRA TE MAGNETI

21 Dhjetori

Details

Ofrohet apartament per qira te kompleksi Kontakt prane 21 – Dhjetorit, në rrugën Frosina Plaku.
Apartamenti është i organizuar në një holl të madh me ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Apartamenti është i mobiluar dhe ka të gjitha paisjet e nevojshme për një jetesë komode, janë bërë disa ndryshime në arredim.
Kompleksi dhe zona ku ndodhet apartamenti ofron një sërë facilitetesh, të cilat ndihmojnë në perditshmërine tonë.

Çmimi -550 euro/muaj
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.

  • ID: 25235
  • Published: January 25, 2024
  • Last Update: January 25, 2024
  • Views: 80
WhatsApp chat
0674074444