+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet super apartament 2+1 me qira, prane Blv. Zogu i I-re

Bulevardi Zogu I 1016, Tiranë, Albania

Details

Jepet super apartament 2+1 me qira, prane Blv. Zogu i I-re

Apartamentit organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, si dhe nje tualet.
Apartamenti eshte totalish i rinovuar si dhe me mobilim e paisje te reja elektroshtepiake

Siperfaqja 80m2
Çmimi 400 euro/muaji

Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

  • ID: 13096
  • Published: June 23, 2020
  • Last Update: June 23, 2020
  • Views: 166
Call Now Button0674074444
WhatsApp chat