+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet apartament (2+1+2), Rruga Peti, Liqeni i Thatë

Rruga Liqeni i Thate, Tiranë, Albania

Details

Zona e Liqenit të Thatë është një nga zonat e preferuara për banim për shkak të pozicionit gjeografik, akseset dhe facilitetet, zonë në zhvillim.
Apartamenti që ofrojmë për shitje organizohet nga: salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkone.
Pozicionohet në katin zero dhe 1.
Disponon dokomentacion të rregullt hipotekor.
Ofrohet bosh.
Disponon dhe një verandë 11 m2
Sip neto: 91.7 m2
Sip Totale: 103m2
Çmimi: 160 000 Euro (i padiskutueshem)

Ju lutem na kontaktoni per me shume infoemacion!

  • ID: 25696
  • Published: February 5, 2024
  • Last Update: February 12, 2024
  • Views: 157
WhatsApp chat
0674074444