+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet me qira apartament (2+1) plus garazh, pranë Prokurorisë së Tiranës.

Rruga Mine Peza, Tiranë, Albania
 • Property Type: Apartment
 • Offer type: For Rent
 • Neighborhood: mine peza
 • City: Tirane
 • Street: Mine Peza
 • certificate: yes
 • Property size: 73 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • floor: 4
 • Year: 2020

Details

Jepet me qira apartament (2+1) plus garazh, pranë Prokurorisë së Tiranës.
Vendndodhja eshte nder me te kërkuarat pasi ofron facilite te ndryshme.
Organizohet nga një dhomë ndjenje, dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Brenda çmimit përfshihet dhe një garazh.
Ambienti ndodhet ne katin e pestë.
I mobiluar totalisht per nje jetese komode
ÇMIMI: 750 EURO /MUAJ
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • ID: 26939
 • Published: April 13, 2024
 • Last Update: April 13, 2024
 • Views: 365
WhatsApp chat
0674074444