+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Ambient per qira te Gjykata,Bulevardi Gjergj Fishta

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania

Details

Jepet ambient me qira te Bulevardi Gjergj Fishta, te Gjykata.
Ka nje siperfaqe 80m2 neto.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor te mire administruar, kati i dyte.
E ndare me xham te brendshem ne ambient recepsioni, salle open space, dhome meeting room ( ambient konfidencial)
1 tualet, dhe nje kend vetsherbim-kafe. Lartesia 3metra me dritare te medha ne gjithe gjatesine.
Ofrohet e mobiluar cilesisht me mobilje importi!
Siperfaqe, 80m2.
Cmimi, 1500 Euro.
Cmimi neto.
Per me shume detaje me kontaktoni.

  • ID: 27848
  • Published: July 1, 2024
  • Last Update: July 1, 2024
  • Views: 39
WhatsApp chat
0674074444