+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Zyra me qira ne Rr. “E Elbasnait”

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
2 000 € /month

Details

Zyra per qira ne katin e 4 te nje objekti te ri, ndertuar vitet e fundit, ne Rr. “E Elbasanit”, fare prane parkut te liqenit.
Zyrat kane nje siperfaqe prej 175m2 neto dhe aktualishte eshte e organizuar ne open-space, por kati mund te riorganizohet lehtesisht sipas kerkesave te klienteve.
Lartesi 3m. Pallat me ashensor.
Cmimi nuk perfshin tatimin ne burim.

  • ID: 27840
  • Published: July 1, 2024
  • Last Update: July 1, 2024
  • Views: 35
WhatsApp chat
0674074444