+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Shitet vile prane Stadiumit Kamez

9QM6+X7Q, Rruga Venecia, Kamëz, Albania
 • Property Type: Villa
 • Offer type: For Sale
 • Neighborhood: stadiumi Kamez
 • City: Kamez
 • certificate: yes
 • Property size: 450 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • floor: 3

Details

Shitet vile prane Stadiumit Kamez
Vila eshte e perbere nga tre kate, ku secili funksiono si apartament 2+1me vete.
Objekti ka punime cilesore dhe te mirembajtura, pozicionohet fare prane qemdres administrative te qytetit Kamez, infrastruktura e zones eshte e mire, me rruge te shtruara, rrjet ujit te pishem dhe atyre te zeza, etj.
Siperfaqe ndertimi 360m²
Siperfaqe trualli 450m²
Çmimi 298 000 euro
Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 • ID: 19846
 • Published: December 5, 2022
 • Last Update: December 10, 2022
 • Views: 637
WhatsApp chat
Call Now Button0674074444