+355674074444
Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane
info@perla.al

Jepet vile luksoze me qira ne Rolling Hills Residence

7VFG+89 Lundër, Albania
 • Property Type: Villa
 • Offer type: For Rent
 • Neighborhood: Lunder
 • City: Tirane
 • Property size: 256 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • floor: 1

Details

Jepet me qira vile 2 kateshe, e stilit modern ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes ne Rolling Hills Luxury Residence.
Vila ka ne total 4 dhoma gjumi, sallon me kuzhine me vete ,oborr te bollshem ku ka hapesire te dedikuar per lojera ,ballkon dhe verande. Punimet ne vile jane teper cilesore dhe moderne duke filluar nga sistemi i kondicionimit,ektroshtepiaket deri tek mobilimi.
Para viles ka nje oborr te gjelberuar dhe ofrohet mundesia e parkimit te 3 makinave.
Siperfaqja 256 m2
Cmimi 4000 euro /muaji
Na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 • ID: 20304
 • Published: January 10, 2023
 • Last Update: January 13, 2023
 • Views: 471
WhatsApp chat
Call Now Button0674074444